Profesjonalizm

Jako najważniejszy element naszej pracy uważamy profesjonalną obsługę. Zawsze służymy wiedzą i zaangażowaniem na etapie wyboru produktu oraz usługi, co pozwala w pełni zoptymalizować powierzoną nam inwestycję Klienta.

Zaangażowanie

Naszym priorytetem jest budować relacje z inwestorami poprzez najwyższą jakość oferowanych produktów, a także przez zaangażowanie i poświęcenie maksimum uwagi Naszym Klientom.

Doświadczenie

Posiadamy już przeszło 20 lat doświadczenia. Szczycimy się realizacjami większych i mniejszych projektów. Nasze doświadczenie to gwarancja dobrze wykonanych usługi.

         Zajmujemy się dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Jasła i okolic jak również dla inwestorów z całej Polski. Stolarka, która znajduje się w naszej ofercie wykonana jest w polskich, niemieckich i belgijskich systemach bezołowiowych VEKA, WITAL, SALAMANDER i DECEUNINCK, zarówno typowa jak i na indywidualne życzenie.

          Buduj dom, upiększaj mieszanie z nami – zapraszamy do kontaktu. Fachowo doradzimy, zaproponujemy najlepsze rozwiązania, dokonamy pomiaru, wycenimy i dowieziemy zakupioną stolarkę na miejsce. Nasi handlowcy są do Waszej dyspozycji, a montażyści zrobią wszystko, by spełnić Państwa oczekiwania dotyczące montażu i obróbki stolarki okiennej i drzwiowej.

          Wychodząc naprzeciw dużym wymaganiom klientów tworzących styl życia, kochających swoje domy pomagamy tworzyć dom piękniejszy, bardziej wartościowy, ciepły i przyjazny, dający dużo satysfakcji na co dzień. Dokładamy wszelkich starań, aby drzwi trafiające do waszych domów były doskonałą wizytówką dobrego gustu, zapewniały bezpieczeństwo i zdobiły architekturę nowo powstałych jak i istniejących budynków mieszkalnych.

Referencje

Naszych Klientów

Szkolimy się

Chcemy być dla Was jak najlepsi!